برگزیده

برگزیدگان دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

 

برگزیدگان دهمین جشنواره مد و لباس فجر

 

1. بخش طراحی پارچه

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... فائزه حسن‌شاهی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم ... زینب صمدیان

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... مجذوبه نوری

 

2. بخش تصویرسازی لباس اجتماع بانوان

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... نسیم امیدیان

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... پریسا قهرمانی

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... زینب کاویانی

 

3. بخش تصویرسازی عفاف و حجاب

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... لیلا گُلرخ

 

4. بخش تصویرسازی بالاپوش مردانه

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... طاهره عسکری خالدی

 

 

5. بخش تصویرسازی دیجیتال

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... فروز فریدی

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... زینب کاویانی

 

6. بخش کیف

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... طاهره حاجیونی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم ... رُزا هُدایی کُندری

برگزیده‌ی نخست:

جناب آقای ... محمد بوربور

 

7. بخش کفش

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... مریم رونده‌جو

برگزیده‌ی دوم جناب آقای ... آرش حسامی

برگزیده‌ی نخست:

جناب آقای ... ابراهیم کرمانی

 

8. بخش اجتماع بانوان

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم ... مینا دامن‌کشان

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... فریناز فرحناک

  

 

9. بخش پوشش بلند

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم ... مرضیه ایوتین

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم ... زهرا سبک‌بار

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... مینا علی‌نقیان

 

10. بخش بالاپوش مردانه

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... مرضیه ایوتین

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... فریماه باژوند و جناب آقای ... محمد کامرانی

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... مژگان رمضانی امیرآبادی

شایسته‌ی تقدیر جناب آقای ... محمدجواد آقایی

 

11. بخش کالکشن

برگزیده‌ی سوم ... موسسه‌ی طراحان سبک پوشش هون

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ها ... فاطمه مهدوی و فاطمه بیات

برگزیده‌ی نخست:  

سرکار خانم ... افسانه یزدجردی

 

12. بخش کالکشن خانواده

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ها ... اعظم رزاقیان، منیره استاد آقایی و ریحانه رجایی

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ها ... لیلا مددی، سمانه محمدی و محدثه خلیلی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... سحر تلقانی

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم‌ها ... اعظم پارسا و اکرم ناتوان

13. بخش چادر

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... سیده فاطمه میرسبحانی

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... لیلا گلرخ

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... راضیه مظاهری

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم‌ ... سحر تلقانی

14. بخش مجلسی بانوان

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... ساناز نجاریان

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... مریم رونده‌جو

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... زهره افشار

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... هانیه اسحاقیان

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم‌ ... فاطمه میرزایی تشنیزی

 

15. بخش کاربردی

شایسته‌ی تقدیر جناب آقای ... سید محمدحسین میرعظیمی

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... شهره حجری

 

16. بخش پایان‌نامه کارشناسی

برگزیده‌ی پنجم سرکار خانم‌ ... آذین خلفی

برگزیده‌ی چهارم سرکار خانم ... فاطمه افراسیابی‌پور

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... زهرا محمدی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... فرناز میرهاشم‌زاده

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... فاطمه شریفی

 

17. بخش پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد

برگزیده‌ی پنجم سرکار خانم‌ ... مائده زارعی

برگزیده‌ی چهارم سرکار خانم ... شیرین کامرانی دمیرچی

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... افسانه حیدری

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... آتنا فتحی

برگزیده‌ی نخست:  

سرکار خانم ... نگین فرامرزی

 

18. بخش مقالات

برگزیده‌ی پنجم سرکار خانم‌ ... معصومه خلیلی

برگزیده‌ی چهارم سرکار خانم ... نسرین بارفروش

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... عسل عصری ملکی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... فرزانه نوری حسین‌آبادی

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... فرزانه کریمی

 

19. بخش مسابقه‌ی زنده‌ی لباس اجتماع بانوان

برگزیده‌ی سوم... گروه جهان‌نمای سپهر (اصفهان)

برگزیده‌ی دوم... گروه دریس (تهران)

برگزیده‌ی نخست:

 

گروه مهدا (تهران) سرکار خانم‌ها ... اقدس محمدحسینی اکبری، فتحیه هاشمی گلزار و اکرم محمدحسینی اکبری

 

20. بخش مسابقه‌ی زنده‌ی لباس بالاپوش مردانه

برگزیده‌ی سوم... گروه شهد بهشت (اردبیل)

برگزیده‌ی دوم... گروه پوستین (ایلام)

برگزیده‌ی نخست:

گروه چهل‌حصاران (کاشان) سرکار خانم‌ها ... محبوبه‌سادات میرزابابایی، افسانه یزدجردی و زینب گندم‌کار

 

21. بخش مسابقه‌ی زنده‌ی عفاف و حجاب

برگزیده‌ی سوم... گروه المیرا (ایلام)

برگزیده‌ی دوم... گروه ضیافت (تهران)

برگزیده‌ی نخست:

گروه ال سی‌لند (تهران) سرکار خانم‌ها ... مهدیه احمدی، زهرا تقدمی و طاهره ایزددوست

 

22. بخش زیورآلات طراحی (بخش مفهومی کاشان)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... پریسا برات‌زاده

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... الهام میان‌دار (نام طرح: لذت سیر)

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... نازنین تاجیک (نام طرح: آسمان)

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... آفاق اکبری یزدان‌پناه (نام طرح: کاشان)

 

 

23. بخش زیورآلات طراحی (آزاد)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... سهیلا شفیعی (نام طرح: جواهر فیروزه)

شایسته‌ی تقدیر جناب آقای ... سجاد نقی‌نژاد (نام طرح: بازتاب نور)

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... آتنا یوهنگی‌فر (نام طرح: باروک)

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... طاهره غلامی (نام طرح: دوران گذرا)

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... فاطمه محمدی (نام طرح: یلدا)

 

24. بخش زیورآلات ساخت (کاشان)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... مریم پیرهادی (نام طرح: اردیبهشت)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... دلارام سمندر (نام طرح: تار و پود بهشت)

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... تُرنگ دانشمند (نام طرح: جادو)

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... رضوان حاجیان (نام: طرح نمای کاشان)

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... زهرا سلمان‌زاده (نام طرح: کُلون)

 

25. بخش زیورآلات ساخت (آزاد)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم‌ ... الهام جزدایمی (نام طرح ترمه)

شایسته‌ی تقدیر سرکار خانم ... ژاسمین قائمی‌پور (نام طرح: آفرینش انسان)

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... مرجان اسمعیل‌پور (نام طرح: کلاغ)

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... اختر قاسمی (نام طرح: انگشتری از جنس صلح و عشق)

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... سحر مظلومی (نام طرح برج آزادی)

 

26. زیورآلات صنایع دستی (زیورآلات سنتی)

برگزیده‌ی سوم سرکار خانم‌ ... نفیسه آقاجانی

برگزیده‌ی دوم سرکار خانم‌ ... نفیسه امیرناصری

برگزیده‌ی نخست:

سرکار خانم ... هلن محمدرضایی

 

27. انتخاب ویژه هیأت داوران طراحی لباس

طاووس طلایی دهمین جشنواره‌ی مد و لباس فجر تقدیم می‌شود به ...

... سرکار خانم‌ ... کلثوم سلحشور

... سرکار خانم‌ ... مریم فلاح‌زاده

... سرکار خانم‌ ... فاطمه اصغری سلیمانی

 

28-برگزیده جوانترین طراح در حوزه ماسک

آقای آرش آمرزش

 

29-برگزیده از دید مخاطبان

خانم سونیا داشاب (نام اثر ایراندخت)