نمایش جزییات خبر
۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی نور بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان نور :بمناسبت فرار سیدن عید سعید فطر ، عید بندگی و عید خضوع در برابر فرامین الهی ، در همین رابطه در مورخه چهارم خردادماه 99 ، پیام تبریکی از سوی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نور به تمامی مسلمین جهان علی الخصوص مردم ولایتمدار ایران و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان نور اعلام داشته است.
پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی نور بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

 

عید سعید فطر یعنی پاک شدن انسان و خالص شدن او  در برابر  پلیدیها و زشتی ها ،  فطر یعنی دوست داشتن انسانیت و هم نوع خود ، فطر یعنی  همه خوبی ها و نیکی های عالم و بنده خوب خدواند بودن است.

داود فلاح رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان نور ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به تمامی مسلمین جهان ، مردم ولایتمدار ایران و علی الخصوص هنرمندان شهرستان بیان داشت: امروز خجسته ترین عید مسلمانان جهان است ، صبح آن شبیه صبح قیامت که روشنی دل  را نوید میدهد.عید فطر اوج بندگی و اطاعت همراه با محبت به دستورات الهی و ائمه طهار است. خداوند بزرگ را شاکریم که به همه ما این و اراده را داد تا یکبار دیگربتوانیم در صف روزه داران انشاالله قرار بگیریم و از درگاه ربوبی اش خواستاریم که توفیق درک ماه رمضان آینده را به همه ما ارزانی داشته باشد.

فلاح در ادامه افزود: اینجانب بعنوان یک فرزند کوچک  از دریار بزرگ ، نور ، که با پیشنیه ای خاص دارای بزرگانی در عرصه فرهنگ وهنر و علمای شاخص در سطح کشور  و نیز شهدا و سرارداران شهید عظیم الشانی است بر خود می بالم و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین به ویژه کاروان پرجوش و خروش و زنده دلان عرصه فرهنگ و هنر یوم الله اکبر سعید و خجسته ای فطر را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان نور
کلیدواژه ها: پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی نور بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید