نمایش جزییات خبر
در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان مطرح شد؛
۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۱۰

تاکید بر برگزاری نشست دستگاه های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجام برنامه های مشترک

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر لزوم برگزاری جلسات مشترک دستگاه های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی و رسیدن به انجام فعالیت های مشترک تاکید کرد.
تاکید بر برگزاری نشست دستگاه های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجام برنامه های مشترک

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح در نشستی با مدیرکل اوقاف و امور خیریه این استان افزود: در این نشست ها، برنامه ها و اهداف هر دستگاه مطرح شود و با تشریک مساعی قادر خواهیم بود بهتر همپوشانی کنیم و فعالیت ها و ماموریت ها را بهتر به انجام برسانیم.

وی تاکید کرد: هم اوقاف کارهای خاص دارد، جامعه هدف وسیعی دارد و هم سایر دستگاههای خانواده ارشاد اسلامی و نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل اینکه بخشی از فعالیت های آن، در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه است، باید با هم همکاری و کمک نماییم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر حساسیت کار در حوزه فرهنگ و هنر و نیز روحیه های حساس هنرمندان تاکید کرد و اظهار داشت: برای توسعه فعالیت ها باید همواره در میدان بود و فعالیت داشت.

این نشست که با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان برگزار شد و در آن در خصوص فعالیت های مشترک، برگزاری نشست دستگاههای خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... بحث و تبادل نظر شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید