نمایش جزییات خبر
۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۱

جلسه هم اندیشی ساماندهی فضای مجازی در زرندیه برگزار شد

جلسه هم اندیشی ساماندهی فضای مجازی در زرندیه برگزار شد.
جلسه هم اندیشی ساماندهی فضای مجازی در زرندیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه اولین جلسه هم اندیشی ساماندهی فضای مجازی در شهرستان زرندیه صبح روز پنجشنبه نوزدهم تیرماه سال جاری درمحل این اداره برگزار شد.
 
احمد جوانمرد رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در این جلسه که با حضور تعدادی از اصحاب رسانه، مسئولین انجمنهای فرهنگی هنری وفعالان فضای مجازی در این شهرستان با دستور جلسه راه اندازی تلویزیون مجازی زرندستان برگزار شد گفت: ساماندهی فضای مجازی و حضور فعال اصحاب فرهنگ و هنر در این عرصه اولویت یک حال حاضر جامعه می باشد.
جوانمرد ضمن اشاره به برخی از مشکلات و معضلات موجود در این فضا ادامه داد: بهترین راه حل برای ساماندهی فضای مجازی حضور مثمر و بهینه فرهیختگان، هنرمندان و فعالان فرهنگی در این فضاست. و فیلترینگ به تنهایی نمیتواند راه حل درستی برای این موضوع باشد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه از تمامی کسانی که دغدغه مسائل فرهنگی و دینی را دارند و با تخصص خود میتوانند کمکی به بهبود شرایط در این فضا نمایند دعوت کرد به کمک مسئولین فرهنگی آمده و به مبارزه در جبهه جنگ نرم بپردازند.
احمد جوانمرد جانبازی و شهادت در این جبهه را به شکلی دیگر تعبیر نموده وافزود:باز هم فرهنگ ایثار، جانبازی و شهادت در راه خداست که میتواند تنها راه رهایی از این مهلکه برای دردمندان دین و فرهنگ و جامعه اسلامی باشد.
در این جلسه آقایان مطیع، تقوی، توکلیان، محمدیان، فرهمند، چمن پیرا، کاردان پور، ممنون و آقامعلی به ارائه نقطه نظرات خویش پرداختند.
در پایان این جلسه مقرر گردید اساسنامه ای تخصصی برای راه اندازی تلویزیون مجازی زرندستان تنظیم گردد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید