نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار امام جمعه دهدشت:
۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۰:۴۹

پیرسبزی: شورای فرهنگ عمومی مبنای توسعه فرهنگی است/پژوهش‌محوری در شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد نهادینه می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: شورای فرهنگ عمومی زیربنای توسعه فرهنگی است ، پژوهش‌محوری در شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد نهادینه می‌شود
پیرسبزی: شورای فرهنگ عمومی مبنای توسعه فرهنگی است/پژوهش‌محوری در شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد نهادینه می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد علی پیرسبزی در دیدار امام جمعه دهدشت اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی زیربنای توسعه فرهنگی در استان و شهرستان هاست .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی را از مهمترین اهداف شورا در استان و شهرستان ها عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه جشنواره های متتعدی با محوریت کرونا در استان برگزار شد افزود: این استان یکی از استان‌های پیشگام در برگزاری برنامه‌های مجازی در پیشگیری و مقابله با کرونا بود. 

 پیرسبزی در ادارمه به برگزاری هفته قرآن و عترت در استان اشاره و خاطرنشان کرد: 8 جشنواره در رشته های مختلف فرهنگی و هنری در هفته قرآن و عترت در سراسر استان برگزار می شود که می تواند یک جریان فرهنگی و قرآنی در استان ایجاد کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از رهنمودهای ائمه جمعه برای پیشبرد اهداف فرهنگی استان استقبال می‌کنیم

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید