نمایش جزییات خبر
#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران
۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۸

رونمایی از سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده

کلیپ تصویری سرود سفیران عشق به سفارش دفتر امام جمعه آباده با سروده میلاد عرفان‌پور، آهنگ‌سازی مهرداد سعیدا و مربیگری محمدمهدی یزدانبخش در آباده رونمایی و در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های ملی و استانی پخش گردید. همچنین رسول اقلیدی و امیرمحمد نوشاد، تصویربرداری و محمدعلی نانی، صدابرداری و ضبط این کار را بر دوش داشتند.
رونمایی از سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده رونمایی شد.

هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از رونمایی سرود سفیران عشق اثری جدید از گروه کریم اهلبیت (ع) خبر داد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده دفاع مقدس را نماد عشق مردم ایران به مکتب سیدالشهدا (ع) دانست و بیان داشت: مکتب سیدالشهدا (ع) میراثی جاودانه است که تاریخ به عظمت آن رویداد بزرگ گواهی می‌دهد. مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس ثابت کردند که پیرو آن مکتب مقدس بوده و ایثار و شهادت در راه خدا را والاترین افتخار می‌دانند.

محمدمهدی یزدانبخش، مربی سرود گروه کریم اهلبیت (ع) هدف از اجرا و تهیه کلیپ تصویری سرود سفیران عشق را تجلیل از مقام شهدای گرانقدر ایران اسلامی دانست و گفت: جوانان عزیز ما در دوران دفاع مقدس با ایثار و شهادت در راه معبود نگذاشتند ذره‌ای از ارزش‌های میهن اسلامی‌مان کاسته شود. وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد آن دلاورمردان است و این سرود تجلیل از مقام آن عزیزان می‌باشد.

یادآور می‌شود کلیپ تصویری سرود سفیران عشق به سفارش دفتر امام جمعه آباده با سروده میلاد عرفان‌پور، آهنگ‌سازی مهرداد سعیدا و مربیگری محمدمهدی یزدانبخش در آباده رونمایی و در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های ملی و استانی پخش گردید. همچنین رسول اقلیدی و امیرمحمد نوشاد، تصویربرداری و محمدعلی نانی، صدابرداری و ضبط این کار را بر دوش داشتند.

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
کلیدواژه ها: رونمایی از سرود سفیران عشق به روایتی دیگر در آباده
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید