نمایش جزییات خبر
ارسال 505 اثر به جشنواره لباس کودک و نوجوان/ مهلت ارسال آثار تمدید شد
۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱

دبیر سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 20 دی ماه خبر داد و گفت: بعد از ایام فاطمیه مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.

غزاله بهمنی، دبیر سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان در گفت‌وگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اعلام کرد: تا روز گذشته 505 اثر قابل نمایش به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. این آثار، وارد مرحله داوری خواهند شد و سپس قابل نمایش نیز خواهند بود.
دبیر سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 20 دی ماه خبر داد و گفت: بعد از ایام فاطمیه مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.

وی از موفقیت برگزاری ورک‌شاپ‌های این جشنواره نیز خبر داد و گفت: هر ورک شاپ از 400 تا هزار نفر مخاطب داشته است و این اتفاق نویی در هنر صنعت مد و لباس افتاد به ویژه بخش کودک و نوجوان این هنر ـ صنعت است.

بهمنی افزود: برگزاری این ورک‌شاپ‌ها موجب شد بسیاری از کسانی که علاقه‌ای به شرکت در جشنواره نداشتند، با موضوعات جدید و خاصی مثل طراحی لباس برای کودکان معلول آشنا شده و خواستار ورود به جشنواره باشند. بر همین اساس مهلت ارسال آثار که تا 15 دی ماه اعلام شده بود تا 20 دی ماه تمدید شد.

وی تصریح کرد: این تاریخ آخرین مهلت ارسال آثار است و از 22 تا 26 دی ماه آثار داوری می‌شود و بعد از ایام فاطمیه نیز اختتامیه و معرفی برگزیدگان را خواهیم داشت.

بهمنی در پاسخ به این سؤال که آیا نمایش اثار به صورت مجازی خواهد بود؟ گفت: امیدواریم حداقل یک روز نمایش حضوری آثار برگزیده را داشته باشیم. اما حتی اگر مجبور شدیم نمایش آثار را به صورت مجازی داشته باشیم، صرفاً عکس آثار نمایش داده نمی‌شود بلکه دکور طراحی شده و فیلم و موشن مناسب و در شأنی تولید خواهد شد تا آثار به خوبی به نمایش درآیند.

وی در پایان گفت: نمایش آثار به صورت فیلم در یک فضای مناسب مربوط به کودک و نوجوان تولید و از برگزیدگان و میهمانان ویژه از جمله تولید کنندگان دعوت می‌شود اثار را ببینند. همچنین امکان برقراری ارتباط بین طراحان و تولید کنندگان را برقرار می‌کنیم. مراسم اختتامیه نیز به صورت حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صورت خواهد گرفت.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید