نمایش جزییات خبر
جدول کارگاه های آموزشی دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر منتشرشد
۲۱ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۴۱

جدول کارگاه های آموزشی دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر منتشرشد .” باانتشار جدول کارگاه های آموزشی دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، از ۲۱ دی ماه ساعت ۱۵ این محتواهای آموزشی برای مخاطبان به صورت زنده بر بستر آنلاین در دسترس می باشد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، این کارگاه های آموزشی با محوریت آشنایی با دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر و نیز موضوع ویژه این دوره از جشنواره با عنوان (کاشان) از روز یکشنبه ۲۱ دی ماه آغاز و تا ۳۰ دی ماه با ۱۸ موضوع بصورت لایو برگزار خواهد شد.
جدول کارگاه های آموزشی دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر منتشرشد .” باانتشار جدول کارگاه های آموزشی دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، از ۲۱ دی ماه ساعت ۱۵ این محتواهای آموزشی برای مخاطبان ب
هدف از برگزاری این ورکشاپ های آنلاین آشنایی جوانان طراح با اهداف و مفاهیم جشنواره فجر و روش تطبیق آثار خود با موضوع جشنواره و استفاده از ظرفیت موجود در فرهنگ، آداب و رسوم ایرانی و ارائه طرح های اسلامی ایرانی می باشد.
کارگرگروه ساماندهی مد و لباس کشور در سالهای قبل رویدادهای آموزشی جشنواره فجر را بصورت فیزیکی برگزار می کرد، ولی به دلیل شرایط کرونا در کشور سیاست کارگروه نیز بر بستر فضای مجازی قرارگرفت تا کارگاه های آموزشی جشنواره فجر را بصورت ورکشاپ زنده برگزار  نماید.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید